Bienvenu sur www.francianyelv.hu   A kijelölt francia nyelvű szöveg felolvasásához kattints a hangszóróra! Bienvenu sur www.francianyelv.hu GSpeech

Francia nyelven beszélő ügyfélkapcsolatos kollégát keresünk

Feladatok:

  • kapcsolattartás francia partnerrel (e-mailen és telefonon keresztül)
  • árajánlatok készítése, kiküldése
  • megrendelések rögzítése, adminisztrálása

Szükséges:

  • középfokú francia nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Nyomdai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!

Munkaidő és hely: 09-18 óráig a 15. kerületben

Kövess minket!

Francia szótárak

Hirdetés

Pierre Waline blogja

Bíró Ádám blogja Párizsból

Actualité sportive vue de Budapest

Francia idegenlégió blog

Baranyi Beatrix, Recto et verso

Állásajánlatok

A címoldalról ajánljuk

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Franciatanárok

  • 1
  • 2
A kijelölt francia nyelvű szöveg felolvasásához kattints a hangszóróra! Francianyelv.hu felolvasó